Czy to jest zabieg mikrodermabrazji i kto może z niego skorzystać

Jeśli szukasz skutecznego zabiegu odmładzającego lub masz problemy z drobnymi bliznami potrądzikowymi lub innymi powierzchniowymi chorobami skóry, być może słyszałaś o mikrodermabrazji.

Wielu klientów salonów kosmetycznych korzysta z tego typu zabiegów na twarz warto zatem porozmawiać z kosmetologiem, czym jest mikrodermabrazja i czy jest dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Czy to jest zabieg mikrodermabrazji i kto może z niego skorzystać

Czy warto zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to rewolucyjny zabieg złuszczający dla skóry. Proces ten wykorzystuje maleńkie kryształki, które złuszczają się i odsysają, aby usunąć martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Zabieg stymuluje naturalny proces odmładzania skóry, stymulując produkcję kolagenu i wzrost nowych komórek naskórka. Jeśli jesteś jedną z osób z problemami skórnymi, takimi jak starzenie się skóry, trądzik, blizny lub matowy i nierówny koloryt skóry, mikrodermabrazja może być właśnie rozwiązaniem, którego szukasz. Zabieg ten może być korzystny na różne problemy i działa dobrze na każdy rodzaj skóry.

Mikrodermabrazja jest to prosty zabieg na skórę przy użyciu urządzenia, które emituje na skórę małe kryształki, które oczyszczają pory i złuszczają martwe komórki naskórka. Urządzenie usuwa również kryształy i zanieczyszczenia z delikatnym ssaniem, pozostawiając skórę czystszą, gładszą i jędrniejszą niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe. Proces mikrodermabrazji pomaga zwalczać oznaki starzenia poprzez stymulację produkcji kolagenu. Kolagen to białko, które nadaje skórze elastyczność i młody wygląd. Wraz z wiekiem produkcja tego ważnego białka spowalnia, pozostawiając na skórze linie i zmarszczki. Mikrodermabrazja przyspiesza proces produkcji kolagenu, zapewniając jędrniejszą, młodziej wyglądającą skórę.

W gabinetach kosmetycznym, takim jak ten ze strony http://studio-kosmetyki.pl, z pewnością znajdziemy różnorodne zabiegi mikrodermabrazji diamentowej czy hydro. Drobne blizny można również zminimalizować za pomocą tego samego procesu. Zwiększona produkcja kolagenu i komórek skóry pomoże wypełnić luki w skórze, aby zmniejszyć widoczność blizn. Mikrodermabrazja może być nawet pomocna dla osób ze skórą trądzikową, która była oporna na inne zabiegi. Delikatnie oczyszcza zatkane pory, jednocześnie wygładzając powierzchnię skóry.