Dlaczego warto wybrać depilację woskiem zamiast golenia

Coraz częściej kobiety odwracają się od depilacji z powodu bólu, strachu przed chemikaliami i uszkodzeniami skóry. Chcą długotrwałej depilacji wykonywanej przez profesjonalistę, ale nie chcą ponosić konsekwencji.

Dawniej kiedy kobieta chciała długotrwałej depilacji, musiała iść do salonu i znosić ból i dyskomfort związany z używaniem depilatora elektrycznego, ponieważ nie było innych opcji. Obecnie coraz bardziej popularna staje się depilacja cukrowa. Jest to niezwykle skuteczna metoda w usuwaniu wszelkiego rodzaju niechcianych włosów bez negatywnych skutków ubocznych ciepłego wosku, takich jak podrażnienie czy rozszerzone naczynka. Został specjalnie opracowany do przyklejania się do włosów, a nie skóry, dzięki czemu włoski usuwa się prawie bezboleśnie. Depilacja cukrowa to tak naprawdę pielęgnacja skóry i usuwanie niechcianego owłosienia w jednym. Woskowanie w bikini służy do usuwania niechcianych włosów, które byłyby widoczne wokół dna bikini lub kostiumu pływackiego. Woskowanie to technika powszechnie stosowana w salonach piękności. Skutecznie usuwa niepożądane włoski, a rezultaty są widoczne przez kilka tygodni. Wosk występuje w różnych postaciach, jego skład jest również zróżnicowany, aby idealnie dopasować się do wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej i podrażnionej.

Dlatego depilacja woskiem warszawa to zabieg skuteczny, a zarazem bezpieczny. Ciepły i gorący wosk rozprowadza się na skórze za pomocą szpatułki i jest usuwany za pomocą paska tkaniny lub papieru, który po zastygnięciu wosku zrywa się razem z włoskami. Natomiast zimny wosk jest sprzedawany w postaci pasków jednorazowego użytku. Jest szczególnie skuteczny na małych, wrażliwych obszarach, takich jak pachy lub okolice bikini i twarz. Zimny wosk jest również zalecany osobom z problemami z krążeniem, które nie mogą używać ciepłego lub gorącego wosku. Gdy zobaczysz wyniki, będziesz się zastanawiać, dlaczego nigdy wcześniej nie zdecydowałaś się na taki zabieg depilacji.