GTA V Pobierz

Nie ulega wątpliwości że GTA V jest jedną z najpopularniejszych gier w historii, gra cieszy się dużą popularnością ze względu na bardzo dobrze przygotowany świat gry.

Jako nowicjusz w Los Santos możesz czuć się przytłoczony ogromną mapą regionu i dużą liczbą działań dostępnych po przyjeździe. Osoby, które rozpoczynają grę w GTA powinny zapoznać się kilkoma poradami na początek. Wszystkie postacie zaczynają z różnymi poziomami umiejętności. Nie wszystkie umiejętności są tak ważne, jak inne, wielu graczy radzi aby podszkolić się w strzelaniu i lataniu, co będzie nam potrzebne na wielu etapach gry. Możesz wyostrzyć swój cel na strzelnicach rozmieszczonych w całym regionie lub strzelając w głowę na otwartym polu. Aby opanować sterowanie samolotami i śmigłowcami, można zapisać się do szkoły lotniczej. Jednym z najszybszych sposobów na wzbogacenie się w GTA V jest dokonywanie inwestycji na dwóch giełdach, LCN i BAWSAQ. Możesz uzyskać dostęp do tych rynków z telefonu lub dowolnego komputera. GTA V Pobierz

LCN to bardziej niestabilny rynek, podatny na szybkie wzrosty i gwałtowne spadki.

BAWSAQ jest znacznie bezpieczniejszy, ale potencjał zarobków jest niższy. Z pewnością należy zapoznać się z prowadzeniem samochodów, którymi często będziemy się poruszali, jednak czasem może za nami podążać policja, którą będziemy chcieli zgubić. Każdy z bohaterów ma unikalną zdolność specjalną. Franklin może spowolnić czas podczas jazdy, Michael może użyć czasu pocisku podobnego do gry Max Payne, a Trevor ma wysoką odporność. Możliwość spowolnienia czasu podczas jazdy z prędkością 200 kilometrów na godzinę przez korki jest bardzo przydatna. Oczywiście kiedy jeszcze nie zainstalowaliśmy gry, trzeba będzie ją pobrać i zainstalować na naszym dysku. Trzeba jednak pamiętać że obecnie gry zajmują wiele miejsca, dlatego też trzeba wybrać odpowiednią stronę internetową, z której będziemy pobierali. Ważne jest to z pewnością w przypadku osób, które posiadają nieco wolniejsze łącza internetowe, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony gta 5 pobierz.