Na czym polegają zabiegi mezoterapii oraz mikrodermabrazji

Obecnie w wielu gabinetach kosmetycznych możemy umówić się na mezoterapię bezigłową lub mikroigłową.

Korzyści z zabiegu mezoterapii to przede wszystkim ogólne odmłodzenie skóry, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry, poprawa kolorytu i blasku cery, zapobieganie powstawaniu zmarszczek. Dodatkowo zabiegi mezoterapii odmładzają i ożywiają matową, zmęczoną skórę, poprawiają napięcie i elastyczność skóry twarzy, dłoni, dekoltu i szyi.

Na czym polegają zabiegi mezoterapii oraz mikrodermabrazji

Zaawansowane zabiegi na twarz posiada w ofercie salon kosmetyczny

W gabinetach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych znajdziemy wiele zabiegów odmładzających i pielęgnujących twarz i ciało. Na przykład ultradźwiękowy peeling do skóry może usunąć martwe komórki naskórka oraz nadmiar sebum i zanieczyszczenia z porów. Zabiegi ultradźwiękowe są bezpieczne i zapewniają lepszą penetrację produktów do pielęgnacji w głąb skóry. Fale ultradźwiękowe wspomagają proces odnowy skóry, likwidując drobne linii i zmarszczki, zwiększają również produkcję białek strukturalnych, takich jak kolagen i elastyna.

Dostępna jest również opcja zabiegów hydro mikrodermabrazji. Będziesz mieć wszystkie zalety oczyszczania i złuszczania podczas mikrodermabrazji diamentowej z dodatkową opcją hydro. Oznacza to, że podczas złuszczania diamentową końcówką można użyć roztworu kwasu do peelingu lub soli fizjologicznej. Sam roztwór jest pełen niezbędnych składników odżywczych, co skutecznie nawilża, koi i uspokaja powierzchnię skóry, całkowicie eliminując tym samym możliwość podrażnień. Dodatkowo, gdy skóra zostanie zmiękczona solą fizjologiczną lub specjalnym roztworem do peelingu, usuwanie zanieczyszczeń staje się o wiele łatwiejsze. Dodatkowo skóra wygląda na młodszą, a głębokość linii i zmarszczek zostaje zmniejszona.

Dla skóry zmęczonej i z oznakami starzenia można połączyć mikrodermabrazję diamentową z zabiegiem ultradźwiękowym lub światłem LED i terapią zimnem. Pozwala to na peeling, pielęgnację, a następnie ukojenie skóry. Mezoterapia jest również chętnie wybieranym zabiegiem w STUDIO UNIQUE – Salon kosmetyczny oferuje również makijaż, pielęgnację paznokci, hennę, depilację, peelingi i inne zabiegi z zakresu kosmetologii.