Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać ekspertem w WordPress

Niezależnie od tego, czy masz już witrynę wordpress, czy dopiero ją rozważasz, jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć.

Stworzenie udanej witryny wymaga pracy i know-how. Ten artykuł ma dla Ciebie kilka świetnych sugestii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wordpressie. Następnie dodaj tę stronę do zakładek, aby móc wrócić.Spraw, aby Twój motyw był aktualny w Twojej witrynie, aby przyciągnąć większy ruch. Przełącz się na nowy motyw, który podkreśla Twoje kolory i logo. Możesz także wybrać bardziej profesjonalny motyw, jeśli planujesz codziennie wyświetlać swoją witrynę dużej liczbie potencjalnych klientów.Upewnij się, że pasek boczny nie jest zbyt zagracony. Paski boczne na większości blogów WordPress to chaotyczny bałagan, pełen ikon mediów społecznościowych oraz reklam i linków. Nadaj priorytet temu, co dzieje się na pasku bocznym. Upewnij się, że użytkownicy Twojego bloga nie muszą szukać niczego, czego mogą szukać.Utrzymuj swoje permalinki czyste i zrozumiałe. Oznacza to, że za każdym razem, gdy umieszczasz nowy post, powinieneś patrzeć na skrzynkę permalinka. Czy tytuł w adresie URL ma sens? Czy to pomaga z punktu widzenia SEO? Jeśli nie, kliknij go i zmieniaj, aż będzie idealny.Kiedy skończysz z witryną, sprawdź, jak wygląda z punktu widzenia odwiedzających. Czy dotarłeś do wszystkiego, czego chciałeś? Wejdź na swoją stronę z cudzego komputera, aby poznać jego punkt widzenia i zapisz zmiany, które będziesz musiał wprowadzić, aby stale poprawiać estetykę.Jeśli nie dostosowałeś swojego paska bocznego WordPress, może on być zaśmiecony bezużytecznymi elementami, które tylko wprowadzają w błąd czytelników. Twój pasek boczny powinien zawierać tylko rzeczy, które faktycznie chcesz, aby użytkownicy kliknęli. Przejdź do opcji Wygląd i widżety, aby edytować wygląd paska bocznego i usunąć z niego wszystko, co w rzeczywistości nie przynosi bezpośrednich korzyści Tobie lub odwiedzającym.Pobierz Akismet natychmiast z nową instalacją WordPress. Akismet to wtyczka do WordPressa, która zasadniczo blokuje komentarze spamowe, gdy się pojawiają. Jeśli nie masz go zainstalowanego, możesz zostać zasypany masą spamu. Aby sfinalizować instalację, musisz uzyskać bezpłatny klucz ze strony internetowej Akismet.Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać obszar stopki na dole stron bloga WordPress. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać ekspertem w WordPress

W tym obszarze możesz podać dodatkowe informacje o sobie i/lub swoich prawach autorskich.

Jeśli chcesz, możesz również dodać link do innej strony. Różne motywy pozwalają lepiej wykorzystać ten obszar, więc starannie wybieraj motywy, aby zmaksymalizować wartość stopek stron.Upewnij się, że Twoja witryna WordPress ładuje się tak szybko, jak to możliwe dla odwiedzających. Jest to niezbędne, ponieważ witryna, która ulega awarii lub trwa zbyt długo, zniechęci użytkowników do jej odwiedzania. Szybka strona wprawi w dobry nastrój Twoich użytkowników, którzy przychodzą na nią codziennie.Czy Twoje posty otrzymują znaczną liczbę komentarzy? Jeśli tak, to ty i inni goście mogą mieć trudności z przebiciem się przez wszystkie z nich. Możesz zainstalować prostą wtyczkę, która wstawi numery stron do tej sekcji. Poprawi to nawigację i sprawi, że Twoja witryna będzie wyglądać na lepiej zorganizowaną.Uporządkuj swoje permalinki. Musisz ułatwić wyszukiwarkom znajdowanie przez linki Twoich ważnych informacji. Aby to zrobić, powinieneś nauczyć się właściwego SEO. W międzyczasie możesz skorzystać z formularza linków bezpośrednich WordPress, aby wyczyścić linki przed publikacją. Ogranicz słowa tylko do najważniejszych. Spróbuj też sprytnie dodać słowa kluczowe do opisów.Jak każda technologia, wordpress wymaga pewnej wiedzy, aby skutecznie działać. Mamy nadzieję, że zdobyłeś część potrzebnych informacji. Dodanie tej strony do zakładek ułatwi Ci powrót. Następnie możesz zacząć wprowadzać te pomysły do ​​swojej witryny. Wkrótce Twoja strona wordpress będzie miała profesjonalną prezentację, która spodoba się odwiedzającym.