#

Masz wielu dłużników, jacy zwlekają z oddaniem należnych ci pieniędzy?

Posiadasz wielu dłużników, jacy pomimo przekroczonych terminów, nie chcą dogadać się z tobą gdy idzie o zwrócenie pieniędzy, ewentualnie zwlekają z zapłatą za towar, lub zrealizowaną usługę? Niestety coraz częściej dochodzi do takich sytuacji, a my nie wiemy co w takim momencie zrobić, pewnie, że istnieją firmy windykacyjne, ale one nie mogą więcej niż my zrobić.

Dlatego słuszną decyzją jest, wnioskowanie w sądzie o nakaz zapłaty, jest on nie tylko niezbędny do podjęcia konkretnych działań, ale też do tego by do akcji wkroczył doświadczony komornik. Oczywiste jest, iż komornik jest kimś nie tyle kompetentnym, ale wręcz mowa tutaj o profesjonalnym podejściu, do ściągania należności. Posiada on możliwość zajęcia majątku, nieruchomości, mienia, a nawet pieniędzy na koncie bankowym, w ten właśnie sposób dochodzi do odzyskania pieniędzy, i co może przekonać dłużnika, iż lepiej je w danym czasie oddać. Jeżeli więc nie myśleliśmy o tym, aby pojawić się u komornika, albo skorzystać z jego usług, to warto to nie tylko zmienić, ale niemal natychmiast po uzyskaniu nakazu zapłaty, pozwolić mu pracować na rzecz egzekucji komorniczej, którą będzie dla nas prowadził. Jest to nie tylko skuteczna metoda, odzyskiwania pieniędzy, ale też dla nas sprawniejsza, i pewna że dany dłużnik nie ukryje swoje majątku, albo nie będzie chciał się z nami rozliczyć. W przypadku działań komorniczych, nie ma innego wyjścia jak spłacić należne względem wierzyciela pieniądze, inaczej mocno komplikuje to nam swobodne funkcjonowanie, w sferze typowo finansowej.

#

Zgłoś się do komornika

Skoro więc już posiadamy nakaz zapłaty, albo zastanawiamy się, czy skorzystanie z usług innej firmy windykacyjnej, jest dla nas czymś na co warto zwrócić uwagę, to niech powyższe argumenty, przekonają nas do wizyty u komornika. Możemy go spotkać pod adresem skuteczny komornik warszawa, gdzie nie tylko przedstawia on swoją ofertę, czy informuje o działaniach które jest w stanie podjąć, ale zwłaszcza stara się przekonać nas do tego, iż opłaca się mu powierzyć takie właśnie zadania.