Główne atrakcje miasta Zakopane

Myśląc o Zakopanem stawiamy przed sobą dwie największe i najczęściej odwiedzane atrakcje miasta. Pierwsza to Krupówki. Nie da się nie być na tej ulicy. To wizytówka całego miasta, dlatego bez problemów można tam znaleźć najlepsze w Polsce sklepy jak i stragany z wyrobami oferowanymi przez górali.

Nie ma problemu z kupieniem oscypka czy z wejściem do karczmy żeby spróbować super jedzenia. Dużo się dzieje na tej ulicy, dlatego bez większych problemów tam trafimy i będziemy się dobrze bawić. Na tym nam właśnie zależy, dlatego nie dziwią nas tłumy, które tam spacerują. Jesteśmy w Zakopanem? W takim razie jesteśmy i na Krupówkach. Kolejna trakcja to Gubałówka. Tam najczęściej wjeżdżamy kolejką. Zajmuje to chwilę i jesteśmy na górze.

Mamy panoramę Tatr i mamy możliwość skorzystania z wielu atrakcji, jakie tam się znajdują. Można jeździć na quadach, skuterach śnieżnych, można pójść do parku linowego. Tak samo jak i na Krupówkach można tutaj coś kupić na pamiątkę czy coś zjeść. Miejsce jest wyjątkowe i ma swój klimat, dlatego na pewno nam się tam spodoba. Musimy tylko pamiętać, że tłumy przy kolejce na górę to norma i trzeba swoje odstać.

Gdzie spać będąc w Zakopanem?

Miejsc do spania jest bardzo dużo, ale jeśli chcemy spać w komfortowych warunkach to bierzemy pod uwagę tylko apartamenty. Hotele są drogie, dlatego apartamenty są dla nas o wiele lepszym rozwiązaniem.

Do wyboru mamy mniejsze dwuosobowe apartamenty jak i takie, w których zmieści się cała grupa czy cała rodzina. Im wcześniej szukamy apartamentów w Zakopanem tym mamy ich większy wybór, dlatego trzeba się zebrać kilka tygodni przed przyjazdem i sprawdzić, co znajdziemy. Dla szukających apartamentów w Zakopanem można polecić specjalnie przygotowany serwis znajdujący się na stronie tatrabooking.pl – apartamenty Zakopane. Mamy tutaj oferty dopasowane do naszych potrzeb i naszych kieszeni, dlatego na pewno będziemy z nich bardzo zadowoleni. Spełnią nasze wymagania i będziemy mogli w komfortowych warunkach spędzać czas w pięknym Zakopanem.