Bądź najlepszy na iPadzie dzięki tym inteligentnym wskazówkom

iPad to dzieło tak niesamowite, że niewiele innych tabletów może je porównać.

Ogromna liczba aplikacji w iTunes naprawdę zdmuchuje konkurencję. To powiedziawszy, czy naprawdę wiesz, co możesz zrobić z iPadem? Jeśli nie, czytaj dalej, a my poprowadzimy Cię przez wskazówki, jak stać się lepszym posiadaczem iPada.Jeśli Twoi znajomi również posiadają iPady, możesz udostępnić im całą swoją bibliotekę muzyczną i wideo. Otwórz aplikację ITunes i aktywuj funkcję udostępniania domu. Musisz także wprowadzić swój Apple ID w menu muzyki i wideo na iPadzie. Aby uzyskać dostęp do biblioteki udostępnionej, otwórz aplikację muzyczną lub wideo i wybierz więcej. Będziesz wtedy miał dostęp do listy bibliotek współdzielonych.Wykorzystaj w pełni funkcję „usuń wszystko” wbudowaną w iPada. Ze względów bezpieczeństwa można zaprogramować tablet tak, aby usuwał wszystkie poufne dane, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie 10 razy. Jest to idealna funkcja, jeśli Twój tablet został zgubiony lub skradziony i przechowujesz na nim wyjątkowo poufne dane.Wiele gier i aplikacji na iPada ma funkcję, która powiadamia o wykonaniu jakiejś czynności. Na przykład możesz otrzymać powiadomienie od Words With Friends, że nadeszła Twoja kolej na grę, lub możesz otrzymać alert na Twitterze, który informuje Cię, że ktoś przesłał coś ponownie. Wyłącz te powiadomienia, chyba że są absolutnie konieczne. Te częste aktualizacje mogą skrócić żywotność baterii iPada.Możesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Bądź najlepszy na iPadzie dzięki tym inteligentnym wskazówkom

Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora.

Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.Podczas przeglądania treści internetowych na iPadzie może być konieczne przewinięcie w dół, co wydaje się wiecznością. Przewijanie z powrotem na górę strony jest czasochłonne i denerwujące. Aby natychmiast wrócić na górę bez przewijania, po prostu dotknij paska tytułu, który znajduje się u góry ekranu.Czy chcesz mieć pewność, że wszystko, co dodasz do zakładek na komputerze, jest również dodawane do zakładek w Safari na iPadzie? Jest to łatwe do zrobienia za pomocą iTunes. Na karcie Informacje przejdź do opcji Inne i wybierz opcję synchronizacji zakładek z Safari lub inną preferowaną przeglądarką.Większość ludzi wie, że kartę SD można podłączyć do iPada bezpośrednio z aparatu, aby przeglądać zdjęcia. Wiele osób nie wie, że można kupić zestaw połączeniowy, aby podłączyć aparat do iPada. Możesz przeszukać internetowy sklep Apple Store, aby znaleźć odpowiedni dla swojego aparatu.Dowiedz się o innych produktach Apple. Możesz używać iPada w połączeniu z innymi urządzeniami z rodziny Apple, co znacznie ułatwia korzystanie z nich wszystkich. Możesz zajrzeć na stronę Apple lub po prostu poszukać w Internecie sposobów, w jakie możesz korzystać z innych urządzeń Apple.Nienawidzisz tego, gdy surfujesz na iPadzie i nie możesz powiedzieć, dokąd zaprowadzi Cię hiperłącze? Możesz dość łatwo rozwiązać ten problem na iPadzie. Ponieważ nie możesz najechać kursorem na słowa jak na komputerze, dotknięcie i przytrzymanie słowa zadziała. Spowoduje to wyświetlenie adresu URL, do którego odnosi się słowo.Chociaż mogłeś pomyśleć, że własność iPada to tylko pobieranie aplikacji i używanie ich, powinieneś teraz wiedzieć, że to coś więcej. To, co tutaj przeczytałeś, pozwoli Ci rozpocząć drogę do mistrzostwa iPada. Im więcej wiesz, tym lepiej sprawdzi się iPad.