Profesjonalne skrzydło ZEN

Jeśli potrzebujemy skrzydło do nurkowania to ZEN Ultralight Delux idealnie się do tego nadaje i będziemy z tego skrzydła naprawdę zadowoleni. Dodatkowo można wybrać sobie wersję standard.

Ten producent gwarantuje nam, że będziemy mieć lepszy komfort podczas nurkowania, na czym na pewno nam zależy. Im więcej nurkujemy tym właśnie komfort ma większe znaczenie i jeśli można w ten sposób o niego zadbać to trzeba będzie każdą okazję wykorzystać. Cały zestaw jest bardzo lekki i idealnie nadaje się do pojedynczej butli, dlatego jeśli właśnie o to nam chodzi to już wiemy, na co konkretnie mamy postawić.

To jest całkowicie nowe skrzydło, jakiego jeszcze nie było. Wszystkie uwagi, jakie mieli nurkowie zostały wzięte pod uwagę i producent ZEN zadbał o to żeby powstało coś nowoczesnego i jeszcze bardziej funkcjonalnego, dlatego zainteresowanie tym skrzydłem jest obecnie tak bardzo duże.

Co zawiera taki zestaw ZEN Ultralight Standard i Deluxe?

Otrzymujemy worek ZEN, a dodatkowo mamy uprząż NX Series STD w wersji podstawowej ze wspomnianą płytą Ultralight. Dodatkowo otrzymujemy adapter do pojedynczej butli wraz z dwoma pasami do butli. Dodatkowo mamy również wąż LP. to wszystko dostępne jest w bardzo dobrej cenie, dlatego trzeba się taką ofertą zainteresować. W wersji Deluxe mamy dodatków jeszcze wyściółki pasów naramiennych oraz uprząż Deluxe z klamrami QR, które umożliwiają płynną regulacje Ultralight. Obecnie jest promocja na takie profesjonalnie przygotowane skrzydło, dlatego powinno to nas tym bardziej zainteresować, bo mamy ofertę, która spełnia wszystkie nasze wymagania i oczekiwania. Trzeba wybierać to, co jest najlepsze na rynku, a bez wątpienia skrzydło Zen Ultralight xDeep do takich się zalicza, dlatego im szybciej je kupimy i zaczniemy testować tym lepiej będzie dla nas. trzeba stawiać na to, co popularne wśród profesjonalistów, a wtedy szybciej nauczymy się nurkować i nie będzie to już dla nas żadnym problemem. Sprzęt jest tutaj bardzo, ale to bardzo ważny i trzeba mieć to na uwadze.