Torrevieja idealne miejsce na zakup nieruchomości w Hiszpanii

Kupując mieszkanie w Hiszpanii, będziesz nie tylko posiadał nieruchomość i cieszył się pobytem w tym pięknym kraju, ale również będziesz mógł uzyskać wiele innych korzyści.

Kupujący ma prawo pobytu na terytorium Hiszpanii przez okres 2 lat z prawem przedłużenia, w przypadku inwestycji o wartości nie mniejszej niż 500 000 euro. Właściciele posiadłości mogą ubiegać się o połączenie rodziny, a mianowicie o przyjazd małżonków i dzieci poniżej 18 roku życia. Kiedy szukasz zakupu nieruchomości w Hiszpanii, ważne jest, aby dokładnie rozważyć to, czego szukasz. Zalety i wady różnych opcji są tutaj oczywiście bardzo ważne. Jednym z ważnych wyborów, które należy podjąć, jest to, czy szukasz istniejącej nieruchomości, czy chcesz kupić nieruchomość w trakcie budowy w Hiszpanii. Jeśli kupisz istniejącą nieruchomość w Hiszpanii, dom może być nieco starszy, a czasem nawet przestarzały. Jeszcze 15 lat temu jakość domów w Hiszpanii była o wiele niższa, głównie z powodu wysokiego popytu na nieruchomości. W ciągu ostatnich lat nastąpiła jednak rewolucja, szczególnie pod względem jakości i lokalizacji. Jest oczywiście całkiem możliwe, że starszy dom ma swój urok, ale czy przewyższa on liczne zalety pięknej nowej nieruchomości na hiszpańskim wybrzeżu?

Kupując apartament czy rezydencję, często korzystasz z dobrze utrzymanych, ładnie urządzonych części wspólnych ze stylowymi basenami i strefami relaksacyjnymi. Kryte spa z sauną, podgrzewanym basenem i jacuzzi nie jest już wyjątkiem. Coraz częściej spotyka się też mały kompleks sportowy i plac zabaw dla dzieci. Obecne nowe projekty budowlane często znajdują się w najlepszych lokalizacjach. Właśnie dlatego, że klient, który szuka Nieruchomości w Torrevieja na sprzedaż, często wie bardzo dobrze, czego szuka, deweloperzy projektów będą musieli się wyróżnić. Projekty są często dobrze rozplanowane z dużą ilością prywatności, a nowe domy są stylowo i starannie zaprojektowane. Często posiadają naturalne światło i piękne widoki przez duże okna. Przy niewielkiej konserwacji w trakcie posiadania i dobrym potencjale do przyszłej sprzedaży, zakup nowej nieruchomości stanowi dobrą inwestycję.