Zostań mistrzem telefonów komórkowych dzięki tym wskazówkom

Telefony komórkowe wydają się zmieniać każdego dnia.

Istnieją aktualizacje systemu operacyjnego, nowe aplikacje, a nawet nowe możliwości samego telefonu. Inaczej wyglądają, inaczej działają, a nawet kosztują różne kwoty. Oznacza to, że naprawdę musisz zrozumieć, co oferuje świat telefonów komórkowych, więc zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.Nie spiesz się tak szybko z zakupem nowych telefonów po ich wydaniu. Możesz po prostu marnować pieniądze. Firmy zmieniają rodzaje telefonów, które mają, ale czasami dokonują drobnych aktualizacji. Sprawdź recenzje nowego telefonu przed zakupem, aby upewnić się, że naprawdę musisz go zaktualizować. W kilku przypadkach nie.Jeśli masz telefon komórkowy i potrzebujesz informacji, nie powinieneś płacić za takie rzeczy. Możesz zadzwonić pod numer 800-411-FREE. Po krótkiej reklamie usłyszysz potrzebne informacje.Czy wiesz, że bez względu na to, gdzie jesteś, możesz uzyskać pomoc, korzystając z telefonu komórkowego. Nie musisz nawet znajdować się w zasięgu telefonu, aby skorzystać z tej usługi. Ogólnoświatowy numer alarmowy telefonu komórkowego to 112. W przypadku poważnej sytuacji alarmowej, jeśli zadzwonisz pod numer 112, urządzenie mobilne wyszuka dowolną istniejącą sieć komórkową, aby ustalić numer alarmowy dla aktualnej lokalizacji. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Nawet jeśli klawiatura jest zablokowana, nadal można wybrać numer 112.Czy czas pracy baterii telefonu jest zbyt krótki? Może to być spowodowane słabym sygnałem.

Może to szybko rozładować baterię. Nie przechowuj telefonu w miejscach, w których nie ma sygnału, chyba że całkowicie go wyłączyłeś.W miarę starzenia się telefonu komórkowego działa wolniej. Upewnij się, że wykonałeś wszystkie niezbędne aktualizacje. Są chwile, w których będziesz musiał wybrać. Możesz trzymać się tego, co masz i odmówić aktualizacji lub zaktualizować telefon do najnowszej wersji.Użyj Talkster, jeśli chcesz mieć darmowe rozmowy międzynarodowe w dzień iw nocy. Ta usługa dostarczy Ci więcej reklam niż jesteś przyzwyczajony, ale zmniejszy wysokie koszty, które będziesz musiał zapłacić za połączenia poza granicami kraju. Pozwoli to zaoszczędzić sporo pieniędzy na dłuższą metę.Naładuj telefon za pomocą wzmacniacza mocy lub zestawu, który podłącza się do telefonu komórkowego. To urządzenie będzie już w pełni naładowane, dzięki czemu możesz ładować telefon w podróży i mieć zapasową energię, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Aby to zadziałało, wystarczy wcześniej naładować ten pakiet.Jeśli lubisz robić zdjęcia telefonem komórkowym, nie bój się używać zoomu. Nie powiększa tak, jak robią to kamery. Możesz po prostu skończyć z obrazem, który jest rozmyty. Dzieje się tak, ponieważ powiększa piksele, a nie zbliża się do obrazu.Może się to wydawać zdrowe, ale wyłączanie telefonu, gdy go nie używasz, to świetny sposób na oszczędzanie energii i wydłużenie czasu pracy na baterii. Jeśli nie spodziewasz się odbierać połączeń podczas snu, wyłącz telefon. I wyłącz telefon, jeśli znajdujesz się w obszarze, w którym nie ma zasięgu, ponieważ wyszukiwanie usługi szybko wyczerpie baterię.Wiedza o telefonach komórkowych zaczyna się od czytania artykułów takich jak ten. Gdy poczujesz, że dobrze orientujesz się w temacie, znajdziesz nowe informacje. Oznacza to, że musisz codziennie być na bieżąco z tymi informacjami, aby mieć pewność, że nigdy nie zostaniesz w tyle.