ALTERNATYWNE DOGRZEWANIE HOTELI

Koszt ogrzewania hotelu, niekiedy może być przytłaczający. To właściciele takich obiektów odczuwają przede wszystkim zimą, gdy drzwi od hotelowego lobby co chwile są otwierane, a ciepłe powietrze wydostaje się nimi na zewnątrz. Okazuje się jednak, że możesz znaleźć wyjście z sytuacji. Dzięki niemu nie tylko zaoszczędzisz, ale i zadbasz o środowisko. Wystarczy sięgnąć po promienniki elektryczne.

GDZIE MOŻNA UMIEŚCIĆ ELEKTRYCZNE PROMIENNIKI?

Reflektory ciepła to fantastyczne urządzenia, które zamiast ogrzewać powietrze, działają bezpośrednio na osoby oraz przedmioty, znajdujące się w ich zasięgu. Mogą spokojnie służyć jako element dodatkowy do tradycyjnego ogrzewania, zamontowanego w budynku. Gdzie mogą okazać się przydatne?

– Hotelowe lobby – to pierwsze miejsce, w którym powinien znaleźć się promiennik elektryczny. Częste otwieranie drzwi wejściowych, sprawia, że pomieszczenie szybko się wyziębia, a koszty ogrzewania nieustannie rosną.
– Recepcja – bardzo często połączona jest z lobby. Dodatkowo, pracownicy za ladą narażeni są na przeciągi i nagłe spadki temperatury. Aby zapewnić im jak największy komfort, warto zainstalować elektryczne promienniki również i w tym miejscu.
– Korytarze – w korytarzach hotelowych często można trafić na przeciągi. Jeśli zamontujemy w nich reflektory ciepła, goście będą czuć się bardziej komfortowo.
– Hotelowa restauracja/ogródek restauracyjny – restauracje bardzo często są mocno przeszklone. Duże okna mają zadbać o piękne oświetlenie. Dogrzewanie takiego miejsca promiennikami sprawi, że klienci będą myśleć o tym miejscu, jako o przytulnym. Promienniki elektryczne warto jest zamontować również w ogródkach restauracyjnych, dzięki czemu goście będą mogli spożywać posiłki na świeżym powietrzu nawet późną jesienią.

JAK PRZEBIEGA MONTAŻ?

Montaż zawsze poprzedzony jest dokładnymi pomiarami, wykonanymi przez ekspertów. Zajrzyj na stronę irsystem.pl. To jedna z najlepszych firm, zajmujących się promiennikami, na polskim rynku. Specjaliści dokonają pomiarów, przygotują projekt, a na koniec zajmą się zainstalowaniem konkretnych promienników.