Chcesz samochód? Kupuj mądrze dzięki tym wskazówkom

Kiedy próbujesz uzyskać uczciwą ofertę przy zakupie pojazdu, często możesz zostać oszukany na najgorszą ofertę w historii.

Potrzebna jest wiedza na temat procesu zakupu i technik handlowców, aby uzyskać interes, którego potrzebujesz. Nie daj się zwieść! Skorzystaj z tych pomocnych wskazówek!Poznaj swoje ograniczenia. Zanim zaczniesz kupować kolejny samochód lub ciężarówkę, zdecyduj, ile możesz zapłacić i trzymaj się tego. Nie zapomnij uwzględnić zainteresowania w swoich obliczeniach. Możesz spodziewać się, że zapłacisz około 20 procent jako zaliczki, więc bądź przygotowany.Pamiętaj o ogólnej cenie, a nie o miesięcznych płatnościach. Dealer może umożliwić dowolną żądaną cenę miesięczną, ale w końcu zapłacisz tę miesięczną cenę przez lata, co sprawi, że ostateczny koszt samochodu będzie skandaliczny. Negocjuj najlepszą możliwą cenę za samochód. Użyj tej liczby, a następnie oblicz optymalną miesięczną kwotę płatności.Nigdy nie ubieraj się do salonu samochodowego. Trudniej będzie zawrzeć umowę i przekonać kogoś, że zasługujesz na lepszą cenę za pojazd, jeśli nosisz drogie ubrania. Chociaż chcesz wyglądać schludnie i czysto, nie noś niczego, co sprawi, że będziesz wyglądać lepiej niż jesteś.Sprawdź ceny rozliczeniowe przed oddaniem starszego pojazdu. Jeśli planujesz sprzedać swój obecny pojazd, aby zbliżyć się do ceny zakupu nowego, uzbroj się w odpowiednią wartość z wyprzedzeniem. Sprawdzanie cen online lub korzystanie z Kelley Blue Book. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Upewnij się tylko, że sprawdzasz cenę hurtową, a nie detaliczną.Badania są kluczem do bycia szczęśliwym posiadaczem samochodu.

Mając na uwadze budżet i listę samochodów, które chcesz, możesz zacząć zastanawiać się, który pojazd jest dla Ciebie odpowiedni. Powinieneś być świadomy wszelkich negatywnych raportów dotyczących pojazdów, o których myślisz. Poznaj jego oceny bezpieczeństwa i wartość, aby pomóc Ci wynegocjować dobrą cenę.Przemysł samochodowy zarabia na każdej marży zysku. Jeśli możesz dowiedzieć się, za ile dealer generalnie kupuje swoje samochody, znacznie łatwiej będzie znaleźć ich wynik finansowy. Oznacza to, że musisz przeprowadzić rozeznanie na lokalnym rynku samochodowym.Zawsze bądź nieufny wobec dealerów używanych samochodów stojących na poboczu drogi. Ci dealerzy prawie zawsze mają gorszą reputację. Sprzedawane przez nich samochody mogą ulec uszkodzeniom powodziowym, wymagać poważnych napraw i są sprzedawane bez gwarancji. Kiedy już wyjedziesz samochodem z parkingu, wszelkie problemy, jakie ma samochód, są teraz twoim problemem.Jeśli chodzi o zakup samochodu, zarówno nowego, jak i używanego, musisz wzmocnić swoje umiejętności negocjacyjne. Samochody są celowo oznaczane, ponieważ sprzedawcy rozumieją, że muszą odbyć się negocjacje. Upewnij się więc, że NIGDY nie płacisz ceny naklejki za swój pojazd, a jeśli nie możesz się targować, poproś kogoś, aby zrobił to za Ciebie.Oszczędność paliwa to ważny czynnik, o którym należy pamiętać podczas porównywania opcji. Modele o wysokiej wydajności mogą być początkowo droższe, ale mogą zapewnić duże oszczędności w dłuższej perspektywie przy pompie gazu. Jest to ogromny czynnik, który należy wziąć pod uwagę, myśląc o przyszłym budżecie.Czy teraz czujesz się lepiej, negocjując umowę na samochód? Powinieneś! Weź ze sobą przeczytane wskazówki i dowiedz się więcej w miarę postępów, aby nie cierpieć z rąk sprzedawcy. Czas znaleźć ofertę odpowiednią dla Ciebie i Twojej rodziny.