Peeling to bezpieczny i skuteczny sposób na oczyszczanie skóry twarzy

Jeśli chodzisz do kosmetyczki na zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające oraz peelingi do twarzy, z pewnością szybko zapomnisz o poszarzałej cerze, wypryskach, zatkanych porach i utracie objętości skóry.

Odpowiednio dobrane procedury oferują całkowitą transformację dla pięknej i zdrowej skóry. Różne rodzaje peelingów kwasowych oraz oczyszczających natychmiast zapewniają młodą, rozjaśnioną, oczyszczoną i ujędrnioną skórę twarzy. Nie da się utrzymać skóry w czystości bez profesjonalnego oczyszczenia i złuszczania. Każdego dnia nasza skóra jest narażona na działanie szkodliwego środowiska miejskiego, odwodnienie w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach, promieniowanie UV i wielu innych czynników środowiskowych powodujących przyspieszony proces starzenia się. Dodatkowo gromadzą się na niej martwe komórki skóry, wraz z brudem, sebum i pozostałościami makijażu. Wszystko to jest wsuwane coraz głębiej w pory i nie może być odpowiednio usunięte za pomocą codziennego oczyszczania twarzy w domu. Gruczoły łojowe czasem pracują nadmiernie, sebum miesza się z brudem, a pod wpływem tlenu twardnieje i zamienia się w zaskórniki. Koktajl tej tłustej substancji, martwych komórek skóry i bakterii wywołujących trądzik nieuchronnie powoduje wypryski, pryszcze i krosty. Na dłuższą metę nieleczone wypryski i pryszcze pozostawiają widoczne ślady na powierzchni skóry, takie jak blizny potrądzikowe, bardzo nierównomierny koloryt skóry, nierówna powierzchnia i pogarszają wygląd skóry.

Skóra z rozszerzonymi porami jest bardzo nieatrakcyjna, i bardzo trudno jest zatuszować duże pory za pomocą makijażu.

Zobacz jakie zabiegi kosmetyczne na twarz na Moment.pl pomogą poprawić stan cery. Przebarwienia słoneczne, nierówny koloryt skóry, matowa, pozbawiona życia cera, linie, zmarszczki, odwodnienie i zwiotczenie skóry, wszystkie te problemy należy zidentyfikować przed każdym zabiegiem pielęgnacyjnym, a szczególnie głębokim złuszczaniem naskórka, aby uniknąć ewentualnych komplikacji.