Gdzie znajdziemy informacje o proxy?

Serwer proxy na pewno jest włączony na naszym komputerze. Jeśli korzystamy z Internetu to korzystamy z proxy, ale można to w każdej chwili zmienić. Można również wyłączyć serwer proxy albo wpisać nowy.

Każda opcja jest łatwa do wykonania, dlatego bez większych problemów można będzie sobie z tym poradzić. Wybierając polskie proxy wybieramy stabilne łącze, ale coś jeszcze. Co jest bardzo ważne, kiedy wchodzimy na te wszystkie strony internetowe? Na pewno to żeby nasze IP było niewidoczne. Nie chodzi tylko o wchodzenie na strony dla dorosłych, ale ogólnie żeby nie było nas widać, bo, po co? Jeśli nas widzą to jest to spore zagrożenie i mogą nam coś podesłać i wtedy dopiero zaczną się poważne problemy. My tego nie chcemy, my chcemy być bardzo bezpieczni i chcemy przeglądać sobie wszystko, co chcemy w Internecie. Jeśli ktoś chce sprawdzić informacje o proxy to musi wejść w ustawienia swojej przeglądarki, tam znajdzie sieć LAN. Wchodząc we właściwości będziemy wiedzieć, jaki serwer polskie proxy jest wykorzystywany w naszych połączeniach. Jeśli nie wiemy, jaki serwer ustawić to najlepiej będzie testować wersje darmowe. Wtedy dowiemy się jak zmieniać adres proxy, bo jest to bardzo proste. Tam gdzie mamy wolne miejsce można po prostu wpisać IP nowo wybranego serwera proxy.


Proxy daje poczucie bezpieczeństwa

Im lepszy serwer proxy wybierzemy tym lepiej dla naszego surfowania po Internecie. Trzeba stawiać najpierw na darmowe opcje, ale jeśli nie spełniają naszych oczekiwań to lepszym rozwiązaniem będzie zapłacić za takie proxy, bo naprawdę na tym zyskamy. Nikt w sieci nie będzie widział naszego IP, ponieważ teraz mamy serwer pośredniczący proxy, który nam w tym pomaga. Jeśli jesteśmy anonimowi to jesteśmy bezpieczni, dlatego proxy polskie jest nam bardzo potrzebne. Trzeba o proxy zebrać więcej informacji, a wtedy będziemy jeszcze bardziej przekonani, że to jest właśnie rozwiązanie dla nas najlepsze najkorzystniejsze. Wiele osób korzysta z proxy, dlatego my również możemy to zrobić.