Na co zwracać uwagę przy zakupie odświeżaczy powietrza?

Nadają świeżość pomieszczeniom, niwelują nieprzyjemne zapachy z kuchni, toalety lub łazienki, wprawiają w dobry nastrój, relaksują i przywodzą miłe wspomnienia. Odświeżacze powietrza niewątpliwie mają mnóstwo zalet, jeśli oczywiście są dobrej jakości i trafiają w gust danej osoby. Tego rodzaju produkty, rozpowszechnione na szeroką skalę, znajdują zastosowanie nie tylko w domu, ale również w przestrzeniach publicznych takich jak hotele, centra handlowe czy przestrzenie biurowe.

Czym kierować się przy ich zakupie? Przede wszystkim warto zwracać uwagę na ich rodzaj, aby dobrze dopasować je do pomieszczenia. Odświeżacze w sprayu są bardzo uniwersalne i wygodne w użyciu, dlatego sprawdzą się świetnie w każdej przestrzeni. Odświeżacze w żelu wyróżniają się wydajnością i stanowią doskonały wybór do łazienki, a odświeżacze elektryczne zalecane są do miejsc ogólnodostępnych. Najwięcej wad posiadają odświeżacze w formie świeczek zapachowych, ze względu na niską wydajność oraz ryzyko wywołania pożaru.

Istotnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest oczywiście ich aromat, który ma być przyjemny, a nie męczący. Woń nie powinna być zbyt gryząca i intensywna, jednak powinna wyróżniać się unikalnym charakterem. Jakie produkty posiadają wspomniane zalety?

Odświeżacze powietrza o wyjątkowych zapachach można znaleźć w ofercie włoskiej marki Felce Azzurra, od wielu lat specjalizującej się w produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej. Oprócz standardowej linii, marka może pochwalić się specjalną linią Atmosphere, na którą składają się takie zapachy jak Zen Garden, Summer Nights i Pure Garden.

Ciesząca się ogromną popularnością firma Felce Azzurra została stworzona przez dom perfumeryjny Paglieri, a jej nazwa jest kojarzona od wielu pokoleń. Oprócz odświeżaczy powietrza, w ofercie marki znajdziemy m.in. płyny do prania i płukania ubrań, balsamy, dezodoranty, kremy, żele pod prysznic, talki oraz detergenty codziennego użytku. Produkty wyróżniają wyjątkowe kompozycje zapachowe oraz przystępne ceny. Obecnie, dzięki firmie Foodtrade Sp. z o.o. – jedynemu polskiemu dystrybutorowi Felce Azzurra – produkty włoskiej marki można znaleźć na terenie całej Polski, w sieci sklepów Carrefour, Piotr i Paweł, Makro i Merco.