Nurkowanie z delfinami

Marzeniem wielu osób jest nurkowanie z delfinami. Jeśli właśnie należymy do osób, które chciałby spełnić swoje marzenie to pomoże nam w tym Sataya w Dolphin House. To właśnie tutaj żyje stado składające się ze stu osobników, które zawsze można spotkać i z którym można będzie popływać.

To właśnie tutaj znajdziemy różnorodność form koralowych, którego nie występują w innych regionach Morza Czerwonego. Jeśli zastanawialiśmy się nad tym skąd biorą się takie super podwodne zdjęcia to właśnie stąd. To tutaj jest dokładnie to miejsce, które idealnie się do tego nadaje.

Trzeba zabrać ze sobą aparat i kamerę, a wtedy zaskoczymy bliskich tym, co sfotografujemy. Ciepła i przejrzysta woda, a zatem czy potrzeba nam czegoś jeszcze? Możemy miło spędzić czas i możemy zobaczyć podwodny świat, jaki do tej pory oglądaliśmy tylko i wyłącznie w telewizji. Plusem jest to, że nawet w grudniu, kiedy nie ma tłumów można się tam udać. Woda ma nadal prawie trzydzieści stopni, dlatego nurkowanie jest bardzo, ale to bardzo przyjemne.

Nasza wyprawa na nurkowanie z delfinami

Dobrze zorganizowana wyprawa to nas cel, dlatego trzeba się zapisać do grupy, która się tym zajmuje. Mamy wtedy do dyspozycji łódź nurkową, która ma trzydzieści sześć metrów długości i na pokładzie znajduje się aż dwanaście kajut. W cenie mamy przelot z Warszawy do Hurghady, transfer na lotnisko i z lotniska, opłaty paliwo czy opłaty parkowe. Siedem dni, bo tyle trwa cała wyprawa to będzie coś niezapomnianego i coś niesamowitego. Będziemy chcieli bardzo często tutaj wracać.

W tamach wyjazdu mamy aż cztery nurkowania dziennie. Pełne ubezpieczenie i to wszystko, co jest nam potrzebne żeby było bezpiecznie i pewnie. Taką ofertę możemy już teraz przejrzeć sobie na http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-nurkowe-st-johnes-sataya-marsa-alam/. To powinno zainteresować każdego miłośnika nurkowania w tak niesamowitych miejscach. Egipt daje naprawdę wiele możliwości i powinniśmy właśnie teraz, chociaż część z nich wykorzystać. Tylko wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni.