Gdzie najlepiej zacząć treningi EMS w Trójmieście?

Smartgym jest najdłużej działającym studiem Treningu EMS w Sopocie.

Założone przez Michała Kordowskiego swoją siedzibę ma nad samym morzem w Hotelu Sofitel Grand Sopot. Dzięki takiej współpracy obie firmy gwarantują klientom miejsce i usługi na najwyższym poziomie. Założyciel jest Certyfikowanym trenerem
EMS, dzięki któremu w Trójmieście pojawił się ten rewolucyjny typ treningu. Posiada on także największe doświadczenie w tego typu treningach na Pomorzu.
w wieloosobowym składzie dba on teraz ze swoimi współpracownikami O. Zdrowie, bezpieczeństwo i samopoczucie zadowolonych i stałych klientów W Smartgym treningi prowadzone są z użyciem sprzętu najnowszej generacji, który został wykonany przez profesjonalistów z najwyższą dokładnością. Polimerowe elektrody w nim wykorzystane nie wymagają tak, jak w starszych modelach zwilżania. Dodatkowo przy zapewnieniu pełnej swobody ruchów i higieny, stymuluje aż dziesięć głównych partii mięśniowych. Siedem programów treningowych działa bez zbędnego okablowania, co zapewnia wysoki komfort treningu.
Gdzie najlepiej zacząć treningi EMS w Trójmieście?

Dlaczego akurat trening EMS powinieneś wybrać?

Po pierwsze ze względu na Czas trwania. Poświęcając jedynie dwadzieścia pięć minut jesteś w stanie zadbać o swoją figurę, zdrowie i Samopoczucie. Poświęcenie takiej ilości codziennego czasu wolnego nawet, dla najbardziej zabieganych osób nie powinno być problemem.
Dodatkowo sama technologia wykorzystująca prąd stały i przemienny, która na początku była wykorzystywana w rehabilitacji do poradzenia sobie z urazami mięśniowymi, wykorzystywana do treningu fizycznego daje zdumiewające efekty. Pobudza on mięśnie szkieletowe prądami o różnej częstotliwości. W Smartgym w Sopocie zaopiekuje się tobą najlepsza, dobrze zapoznana z tematem kadra, która zadba o twoje bezpieczeństwu i komfort, jednocześnie przygotowując indywidualny plan treningowy. Po treningu możesz zrelaksować się w SPA lub skorzystać ze wsparcia merytorycznego dotyczącego zdrowego żywienia. Wejdź na stronę smartgym.com.pl/ems/ i dowiedz się dokładniej co mogą ci zaoferować.