Porady, jak sprawić, by Twoja wycieczka na kemping była najlepsza, jaka może być

Niezależnie od tego, czy wiesz, czy nie, kemping to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z samym sobą.

To także sposób na relaks z dala od stresów dnia codziennego. Jest jednak kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, więc oto kilka wskazówek, dzięki którym Twoja wycieczka na kemping będzie przebiegać wspaniale.Jeśli wybierasz się na kemping backcountry, prawdopodobnie powinieneś nosić zestaw do gryzienia węża w swoim ekwipunku. Najlepsze zestawy do ugryzienia węża to te, które wykorzystują ssanie. W niektórych zestawach znajdują się skalpele i zwężki przepływu krwi. Skalpele mogą w rzeczywistości szybciej przeciąć truciznę do krwiobiegu, a dusiciele mogą być śmiertelne, jeśli nie zostaną odpowiednio użyte.Zapytaj strażnika parku lub przewodnika, aby poinformował Cię o wszystkich miejscach do odwiedzenia podczas biwakowania. To dobry pomysł, abyś wiedział, że czerpiesz jak najwięcej z kempingu, że nie chcesz jechać na kemping i przegapić zabawnego doświadczenia.Wiele osób zniechęca się do biwakowania, ponieważ muszą spać na ziemi, ale nie musisz czuć się niekomfortowo, kiedy jedziesz na kemping. Zatrzymaj się w lokalnej aptece i kup niedrogie pływaki do basenu. Są o wiele wygodniejsze niż ziemia do spania, a także zapewnią ci wysoki poziom i suchość.Kiedy biwasz wokół niebezpiecznych stworzeń, musisz być jeszcze bezpieczniejszy w kwestii jedzenia. Powinieneś szczelnie zapakować jedzenie, przechowywać je w miejscu, które nie jest blisko namiotu i całkowicie unikać niektórych rodzajów jedzenia. Zmniejszy to szansę na atak.Dowiedz się, jak rozbić namiot z wyprzedzeniem. Porady, jak sprawić, by Twoja wycieczka na kemping była najlepsza, jaka może być

Rozbijanie namiotu po raz pierwszy może zająć trochę czasu i możesz być sfrustrowany, jeśli pierwszy raz będziesz na kempingu.

Jeśli przećwiczysz robienie tego z wyprzedzeniem, będzie to proste, gdy dotrzesz do celu.Nigdy nie zmuszaj nikogo do pójścia z tobą na kemping, w tym rodziny lub dziewczyn. Niektórzy ludzie po prostu nie lubią przebywać na łonie natury i będą nieszczęśliwi, a to z kolei sprawią, że ty również będziesz nieszczęśliwy. Jeśli Twoje dzieci po prostu nie są zainteresowane, znajdź opiekunkę na weekend i zrelaksuj się sam!Jeśli biwakujesz w obszarze o luźnej lub bardzo piaszczystej glebie, upewnij się, że na wszystkich palach namiotu kładziesz duże, ciężkie kamienie. Dzięki temu kołki mocno osadzone w ziemi i namiot nie zapadną się samoczynnie.Jeśli zdecydujesz się opuścić kemping, aby wziąć udział w zajęciach, takich jak wędkarstwo lub piesze wędrówki, upewnij się, że wiesz, jak wrócić. Wiele osób gubi się robiąc te rzeczy i może być trudno cię znaleźć; pamiętaj, że większość telefonów komórkowych nie działa w tych obszarach.Jedną z rzeczy, o których wiele osób zapomina spakować się na wyprawy na kemping, jest filtr przeciwsłoneczny. Nawet jeśli bardzo dobrze się opalasz, nie ma wymówki, by nie chronić Cię przed słońcem. Na krótką metę skończysz z okropnym oparzeniem, ale w dłuższej perspektywie może to spowodować poważne problemy z rakiem.Owiń swój sprzęt wędkarski, taki jak żyłka i przynęty, w zwykłą starą folię aluminiową! Dzięki temu wszystko się nie plącze, a jeśli zrobisz to prawidłowo, również będzie wodoodporny. Folia zapobiegnie również zniszczeniu cennego sprzętu wędkarskiego przez rdzewienie, więc za każdym razem traktuj go jako część swojej wyprawy na kemping.Możesz się zrelaksować, gdy biwakujesz, a kiedy dobrze się bawisz, możesz lepiej dostroić się do siebie. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w tym artykule, aby upewnić się, że naprawdę cieszysz się wszystkim, co możesz cieszyć na wycieczce na kemping. Poszukaj sposobów, aby Twoje doświadczenie było takie, które zapamiętasz.