Największy wybór kamer bezprzewodowych

Kwestie bezpieczeństwa w domu czy lokalu są obecnie bardzo ważne. Jednym z elementów najczęściej montowanym w inteligentnych domach jest monitoring. Ma on na celu nie tylko strzeżenie przed potencjalnymi kradzieżami, lecz także stałe monitorowanie sytuacji na określonym terenie. Najczęściej wybierane są kamery WIFI, które nie wymagają podłączenia do energii, lecz jedynie stałe łącze internetowe.

Rodzaje kamer bezprzewodowych

Na rynku obecnie można znaleźć wiele rodzajów kamer WIFi, które różnią się przede wszystkim parametrami, lecz także wielkością, kolorem czy też przeznaczeniem (zewnętrznym lub wewnętrznym). Na stronie https://zintronic.pl/kamery-ip/kamery-bezprzewodowe-ip-wifi znajdziesz różnego rodzaju kamery IP WiFI, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów są kamery obrotowe, które obracają się o 360°. Dzięki temu istnieje możliwość obserwowania znacznie większej powierzchni terenu.

Co brać pod uwagę przy wyborze kamery WIFI?

Podczas wyboru odpowiedniej kamery IP WIFI należy brać pod uwagę przede wszystkim parametry produktu. Kamery oferowane przez nas to urządzenia najwyższej jakości, które zapewniają wysoką ostrość obrazu, dzięki czemu możliwe jest dostrzeżenie wielu szczegółów. Większość kamer dostępnych w sklepie Zintronic.pl posiada także diody IR, które umożliwiają podgląd także w nocy. Zamontowane diody podczerwieni sprawiają, że obraz widoczny jest nawet z dużej odległości. Ponadto kamery bezprzewodowe dostępne u nas posiadają wbudowany głośnik oraz mikrofon, co sprawia, że możliwa jest rejestracja dźwięku, a także funkcja indeksom. Jest to szczególnie przydatne w przypadku chęci komunikowania się z inną osobą.
Kamery bezprzewodowe dostępne w naszym sklepie posiadają zewnętrzne wejście na kartę SD, dzięki czemu możliwe jest bezpośrednie nagrywanie bez konieczności używania rejestratora. Bardzo ważnym aspektem jest również aplikacja na telefon, która posiada takie funkcje jak: powiadomienia przychodzące na telefon, podgląd na żywo, możliwość obracania kamerą za pomocą telefonu czy też przeglądania zdjęć i nagrań. Co ciekawe, oferowane przez nas kamery WIFI posiadają detektor ruchu. Jest on skoordynowany z aplikacją, a w przypadku pojawienia się podejrzanego ruchu, aplikacja wysyła powiadomienie na telefon.

Podczas wyboru odpowiedniego produktu, warto wziąć pod uwagę także dodatkowe parametry techniczne, takie jak: zasięg podczerwieni, rodzaj kamery, rodzaj ,matrycy, zasięg obracania w pionie i poziomie, wykrywanie ruchu, kompresja czy też funkcja alarmu. Są to parametry bardzo istotne, które pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Wszystkie urządzenia dostępne w sklepie zintronic.pl to produkty najwyższej jakości, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych kamery bezprzewodowe, sprawiają, że rejestrowany obraz jest bardzo wyraźny. Urządzenia są proste w obsłudze i służą przez wiele lat. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że dopasowują się do różnorodnych wnętrz.