Postaw na czyste i zadbane wnętrza

Jaki jest najprostszy sposób na czyste i zadbane wnętrza? By doczyścić zabrudzone podłogi, pokryte kamieniem zlewy, wanny, toalety i baterie, nie wystarczą niestety tylko dobre chęci, miotła i wiadro wody. Potrzebna jest także profesjonalna chemia czyszcząca. Dzięki niej utrzymanie porządku będzie dużo łatwiejsze.

Chemia przemysłowa dla firm sprzątających

Większość firm oferujących usługi sprzątające korzysta z profesjonalnych środków czystości. Dzięki nim utrzymanie higieny w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak: toalety, łazienki, lokale gastronomiczne czy pokoje socjalne jest dużo łatwiejsze. Chemia przemysłowa różni się bowiem od tej dostępnej na półkach w marketach czy drogeriach. Chemia profesjonalna przyjmuje bowiem postać koncentratu. Jego stężenie jest zdecydowanie wyższe, niż w przypadku szeroko dostępnych środków czystości. Dzięki temu profesjonalne produkty działają szybciej i są bardziej wydajne.

Chemia przemysłowa nie tylko dla firm

Profesjonalna chemia do sprzątania, to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla firm sprzątających, ale także dla szkół, szpitali czy urzędów, gdzie każdego dnia przebywa wiele osób. Tego typu produkty sprawdzą się także z powodzeniem w każdym gospodarstwie domowym i pozwolą na zaoszczędzenie czasu. Zamiast godzinami szorować zakamieniałe krany czy brudne wykładziny, będzie można wykorzystać zaoszczędzony czas na bardziej przyjemne czynności, jak chociażby kawa czy spacer.

Czy profesjonalna chemia jest bezpieczna?

Wiele osób zastanawia się z pewnością czy stosowanie profesjonalnych środków czystości jest bezpieczne. Jej użytkownicy mogą spać spokojnie. Oferowane na rynku produkty muszą posiadać atesty i certyfikaty, a także bardzo dokładną instrukcję obsługi. Dzięki temu używanie chemii przemysłowej jest bezpieczne i proste.

Gdzie znajdziesz profesjonalną chemię czyszczącą?

Chemię do sprzątania oferuje hurtownia środków czystości Cleantec. Firma powstała w 2008 roku i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych produktów i rozwiązań służących utrzymaniu czystości i higieny. Zaopatruje firmy sprzątające, szkoły, instytucje, sektor HoReCa, a także klientów indywidualnych. Cleantec jest generalnym przedstawicielem na rynku polskim fabryk chemicznych: Pollet (Belgia) i Hydrachim (Francja). Firma prowadzi także serwis maszyn czyszczących, wynajem maszyn czyszczących i szkolenia personelu sprzątającego. Z jej pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej cleantec.com.pl.