Oczyszczające peeling kawitacyjny dla Twojej skóry

Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczania skóry za pomocą specjalnego urządzenia, które wytwarza fale ultradźwiękowe i wibracje o wysokiej częstotliwości, zapewniając usunięcie martwych komórek skóry i odmłodzenie zewnętrznej warstwy skóry.

Jest to rodzaj powierzchownego peelingu mechanicznego, który wpływa na martwe komórki i zrogowaciałą warstwę skóry. Jest to procedura potrójnego działania, która pomaga usunąć zanieczyszczenia z powierzchni skóry, odblokować pory i złuszczyć martwe komórki skóry. Fale ultradźwiękowe zapewniają głęboką penetrację aktywnych składników do skóry, wzbogacając ją w składniki odżywcze. Wibracja działa również jako masaż przyspieszający produkcję kolagenu. Peeling kawitacyjny jest uznawany przez ekspertów za jeden z najdelikatniejszych zabiegów oczyszczających twarz, który może znacznie zmniejszyć trądzik, oczyścić zatkane pory, wygładzić zmarszczki, poprawić jędrność oraz zapewnić głębokie nawilżenie i efekt liftingu, wpływając tylko na zewnętrzną warstwę skóry i nie uszkadzając jej. Zabieg zwiększa metabolizm dostarczając tlen i ważne składniki odżywcze do komórek skóry. Zabieg należy wykonywać nie częściej niż dwa razy w miesiącu dla skóry tłustej lub raz na 3 miesiące dla skóry suchej. W zależności od indywidualnych cech skóry dla niektórych klientów może wystarczyć jeden zabieg rocznie.

Ponieważ jest to bardzo delikatny peeling, można go wykonywać o każdej porze roku bez ryzyka wystąpienia pourazowej pigmentacji skóry lub innych niepożądanych powikłań. Ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy to natychmiastowy środek na matową skórę twarzy z niedoskonałościami. To najlepszy sposób na odświeżenie twarzy i uzyskanie nowego wyglądu, gdy nie masz czasu na przygotowanie skóry na ważne wydarzenie, a mimo to chcesz wyglądać wspaniale. Jeśli masz problem z tłustą skórą, powinieneś połączyć peeling kawitacyjny z mechanicznym oczyszczaniem twarzy, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Ta procedura jest również odpowiednia dla skóry suchej i dojrzałej. Bardzo ważne jest stosowanie wyłącznie wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjnego do przeprowadzenia procedury.